Your browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on.
بیـــدسان

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل در رشت

چرا بیدسان؟

چرا گروه بیدسان می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای اجرای پروژه های تحت وب شما باشد؟

 

1-تیم متخصص و مجرب در حوزه ی های مرتبط با طراحی سایت

ما در گروه بیدسان تلاش کرده ایم تا با توجه به تغییر سلایق کاربران در اینترنت،شیوه های نوین طراحی وب سایت را آموخته و از آنها در طراحی سایت ها بهره بگیریم.
یکی از نکاتی که در بسیاری از شرکت های مجری طراحی وب سایت نادیده گرفته می شود،این است که امروز طراحی وب سایت تنها به ایجاد یک کاتالوگ در فضای آنلاین خلاصه نمی شود بلکه عواملی نظیر؛ رفتار مخاطب، شناسایی مخاطب اصلی سازمان، هدف اصلی از ایجاد وب سایت، حسی که می بایست از طریق طراحی وب سایت به مخاطب منتقل گردد و انتظارات کاربر از سایت، بررسی شده و در طراحی مد نظر قرار گیرند.
ما برای رسیدن به این هدف مهم در گروه بیدسان از متخصصین در حوزه مشاوره  بازاریابی و تبلیغات، متخصص Branding(برندینگ)، e-branding، متخصصین رشته گرافیک، برنامه نویس مجرب و تحلیل گر وب سود می بریم که هر کدام از این افراد از بهترین ها در رشته خود می باشند.

2-  12 سال سابقه کار تخصصی در طراحی سایت و تولید نرم افزار

شاید برایتان جالب باشد که تقریبا بیش از 40% از مشتریان گروه بیدسان را شرکت هایی تشکیل داده اند که متاسفانه بیش از یک یا چند بار وب سایت خود را طراحی کرده اند و به علت عدم دسترسی به شرکت قبلی مجبور به ایجاد یک وب سایت جدید گشته اند. ما پس از 12 سال کار تخصصی در حوزه طراحی وب سایت همچنان قدرتمند تر از همیشه در کنار شما خواهیم بود.

3- قیمت رقابتی:

تنوع قیمت ها در شرکت های طراحی وب سایت یکی از مواردیست که همیشه وجود داشته و شما با استعلام گرفتن از چند شرکت طراحی برای یک سایت، قطعا با چند تعرفه مختلف روبرو می شوید که دلایل آن را در یک مقاله جداگانه بحث خواهیم کرد.
در گروه بیدسان ما سایت را به این شرط راه اندازی می کنیم که در پیشرفت سازمان شما و در موفقیت اش تاثیر مستقیم و ملموس گذاشته به شکلی که سودتان را حتی تا چندین برابر افزایش دهد. (برای اثبات ادعایمان، از مشتریان قبلی مان کمک بگیرید)
از این رو تنها علتی که تعرفه طراحی سایت در گروه بیدسان کمی پایین تر از رقبای ما (که جزو شرکت های تراز اول ایران محسوب می شوند) است ،کمتر بودن هزینه های طراحی سایت در رشت و استان گیلان به نسبت پایتخت می باشد.

4_نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی و کاملا ایرانی

نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی گروه بیدسان حاصل تلاش 7 ساله ما در عرصه طراحی و تولید وب سایت و نرم افزارهای تحت وب می باشد. از مزایای داشتن این نرم افزار می توان کاهش هزینه ها، سرعت تولید وب سایت مورد نظر شما، قابلیت ارتقاء سایت با کمترین هزینه اشاره کرد. لازم به ذکر است که در حال حاضر کمتر از 5%  شرکت های طراحی وب سایت در ایران هستند که از نرم افزار مدیریت محتوای اختصاصی بهره می برند و دیگر شرکت ها از نرم افزارهای آماده و ... برای طراحی استفاده می کنند.

5- رضایت مشتریان فعلی

مشتری همان نقشی را در کسب و کار ما دارد که اکسیژن در زندگی ...
ما به اهمیت و مقام مشتری در کسب و کار خود به خوبی واقفیم و مشتری مداری را محور اصلی فعالیت های گروه بیدسان قرار داده ایم . بر این اساس پاسخ دهی موثر به نیازهای مشتریان و جذب خشنودی ایشان هدف اصلی فعالیت های ما به شمار می رود. برای کسب اطمینان از سخنان ما، به سراغ مشتریان ما بروید.

 

پروسه طراحی وب سایت در گروه بیدسان:

 1. مذاکره حضوری / تلفنی / ایمیلی با کارفرما جهت شناخت نیازهای کارفرما، اهداف کارفرما از راه اندازی وب سایت و امکانات مورد نیاز آن مجموعه
 2. اعلام قیمت اولیه به کارفرما
 3. تحلیل نیازهای کارفرما، افزودن پیشنهادات مبتنی بر راه حل، برای افزایش بازدید و فروش توسط مشاور بازاریابی الکترونیک گروه بیدسان و ارائه آنها به کارفرما
 4. اعلام قیمت قطعی به کارفرما
 5. تحلیل نیازهای نرم افزاری و مشخص کردن نحوه اجرای پروژه
 6. طراحی قالب گرافیکی وب سایت توسط گرافیست، تحت نظارت مدیر هنری گروه بیدسان
 7. نمایش قالب گرافیکی وب سایت به کارفرما، اعمال پیشنهادات کارفرما + اعمال تغییرات احتمالی
 8. آغاز برنامه نویسی وب سایت توسط برنامه نویسان گروه بیدسان، تحت نظارت مدیر فنی پروژه
 9. Upload نسخه آزمایشی وب سایت بر روی سرور + برطرف کردن باگ های احتمالی + نمایش وب سایت به کارفرما
 10. بارگذاری اطلاعات مربوط به شرکت کارفرما توسط اپراتور گروه بیدسان
 11. نمایش وب سایت در دامنه اصلی جهت معرفی سایت
 12. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(در صورت تمایل کارفرما)

 

facebook
youtube
vimeo
linkedin
Rss