Your browser's cookie functionality is turned off. Please turn it on.
نرم افزار گالری ساز تحت وب بیـــدسان

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل در رشت

نرم افزار گالری ساز تحت وب
نویسنده : تاریخ انتشار : 5 بهمن 1393

نرم افزار تحت وب گالری ساز بیدسان

 

  • توضیحاتی پیرامون گالری ساز:

این نرم افزار بر مبنای وب تحلیل شده  و این امکان را برای کاربر فراهم می کند که در محیط وب یک گالری تصویری فراهم آورد. در دنیای وب کار کردن با تصاویر برای مدیر وب سایت کاری زمان بر است . از جمله ی این کارها می توان به ساختن گالری تصاویر اشاره کرد . آیا تا به حال قصد داشته اید چندین تصویر را بر روی وب سایت خود بارگذاری نمایید و به عنوان یک آلبوم در معرض دید کاربران قرار دهید؟

یک وب سایت بیانگر اهداف ، فعالیت ها ، خدمات ، محصولات و سایر مطالب مالک آن است . اکثر مدیران وب سایت ها جهت نمایش محصولات خود ، فعالیت ها ی انجام شـــده و در دست انجام خود ، راهنـــــمای تصـویری امکانات و خدمات خود ، جلسات و اخبار شرکت و ... نیازمند ایجاد گالری های ویژه ای در وب سایت خود می باشند . این موارد علاوه بر وب سایت هایی می باشند که زمینه ی فعالیت هنری داشته و یا از ابتدا با هـدف ارائه ی تصویر ایجاد شده اند.

اگر قصد داشته باشید چندین گالری تصویر ایجاد کنید که هر کدام از آن ها دارای تعدادی آلبوم باشند چه می کنید؟ اگر قصد داشتید برای هریک از کاربران این موارد منحصر به فرد باشند چطور؟ نرم افزار گالری ساز تحت وب بیدسان این امکان را با محیطی قابل انعطاف برای کاربر فراهم آورده تا کاربر با ایجاد  بخش مورد نظر ، عکس ها را بارگذاری نماید و در  آن بخش به صورت یک مجموعه ی کامل ارائه دهد.

 

  • امکانات گالری ساز تحت وب بیدسان:

1-     امکان تگ گذاری بر روی عکس ها

2-     امکان ایجاد بی نهایت دسته و زیر دسته

3-     امکان لینک گذاری بر روی عکس ها

4-     تغییر سایز خودکار عکس ها به چهار سایز برای نمایش بهتر در مرورگرها

(این امکان باعث می شود تا تمامی عکس ها به یک اندازه و استایل قرار گیرند)

5-     امکان ویرایش بعد از ثبت عکس ها

6-      امکان دسته بندی عکس ها

7-     امکان انتقال چندین عکس به صورت کامل به یک بخش دیگر

8-     امکان بارگذاری تمامی عکس ها تنها با درگ کردن

 

  • هدف از ایجاد این گالری ساز تحت وب تولید آلبوم تصاویر است. به این صورت که مدیر و یا پردازندگان وب سایت پس از نصب ماژول ، آلبوم های مورد نظر خود را ساخته و پس از انتخاب تصــــــاویر ، آن ها را از طریق بارگذاری گالری ساز در بخش مورد نظر قرار می دهند و سپس نرم افزار تحت وب بیدسان آن را به چهار صورت به همراه اندازه ی واقعی در CMS  شما ذخیر می کند.

 

 


نظری برای این مطلب وجود ندارد

facebook
youtube
vimeo
linkedin
Rss